Skuteczny Laser Vectus – Depilacja Laserowa Gdynia

Wiele osób płci pięknej cierpi z powodu niechcianego owłosienia twarzy, w zależności od indywidualnych cech ciała, może być ono wyrażane na różne sposoby, ale niezmiennie przynosi niedogodności. Niektóre osoby zaczynają zmagać się z włosami na twarzy nawet w latach szkolnych, a następnie próbują usuwać włoski pęsetą, kremami do depilacji, i innymi popularnymi sposobami. Jednak metody te są bardzo nieskuteczne, ponieważ włosy szybko rosną, stają się również ciemniejsze i twardsze, w tym przypadku laserowego usuwanie owłosienia na twarzy można uzyskać trwały efekt.

Jak jest Istota procedury depilacji laserowej twarzy?

usuwanie owłosienia twarzyDepilacjaVectusDepilacja laserowa Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Podstawą wszystkich innowacyjnych metod współczesnego usuwania włosów jest niszczenie mieszków włosowych przez ogrzewanie. W tym celu stosuje się różne przekształcanie energii świetlej, w przypadku depilacji laserowej energia promieniowania zamieniana jest na promieniowanie cieplne. Tak, więc, pod wpływem wysokiej temperatury, korzeń włosów jest zniszczony, w wyniku, czego po pewnym czasie włosy wypadają. Nowe włosy przez długi czas nie rosną w miejscu włosa wypadniętego, a kiedy proces wciąż trwa, stają się cieńsze i bardziej miękkie.

Zaletą depilacji laserowej Vectus jest to, że promieniowanie jest dostarczane w postaci krótkich, ale wystarczająco silnych impulsów. Skutecznie wpływają na mieszek włosowy bez negatywnego wpływu na wszystkie inne sąsiednie tkanki. Ponadto, nawet w przypadku kontaktu z delikatną skórą twarzy, dana osoba nie odczuwa bólu.

Depilacja laserowa nie przynosi zadowalających efektów podczas jednej sesji, w tym celu należy przejść cały cykl zabiegów. Ich liczba jest określana przez kosmetologa indywidualnie w każdym przypadku, czynniki takie jak kolor skóry i włosów, ich struktura, stopień gęstości i inne cechy odgrywają rolę. Wymagane jest średnio od 4 do 8 sesji laserem Vectus, między którymi ustalana jest przerwa. Jednak pozytywną zmianę widać po pierwszej wizycie u kosmetologa, ponieważ włosy będą rosły znacznie rzadziej, a ich kolor stanie się jaśniejszy.

Kosmetolog dostosowuje urządzenie do parametrów, które określają cechy danej osoby i przechodzi bezpośrednio do depilowania twarzy. Strefa twarzy zajmuje najmniej czasu, ponieważ obszar linii włosów jest minimalny. Z reguły strefa powyżej górnej wargi lub policzka jest depilowana nie dłużej niż 15 minut. Podczas powtarzanych sesji czas może zostać skrócony, ponieważ włosy będą rosnąć wolniej.

Po przeprowadzeniu zabiegów lekarz nakłada kojącą substancję na skórę. Odbywa się to w celu ograniczenia występowania skutków ubocznych do minimum. Skóra twarzy jest jedną z najdelikatniejszych i najbardziej wrażliwych, ponadto jest ona stale widoczna. Dlatego konieczne jest wybranie najbardziej odpowiednich środków, aby szybciej przejść przez okres rehabilitacji.

Jaki efekt można uzyskać dzięki laserowemu usuwaniu owłosienia z twarzy?

Depilacja laserowa twarzy przy użyciu lasera Vectus jest jedną z najbardziej postępowych metod usuwania niechcianych włosów. Najczęściej pozwala pozbyć się problemu na 5 – 6 lat, ale w przypadku idealnego kontrastu odcieni skóry i włosów, rezultat może zostać osiągnięty na zawsze. Po zabiegu prawie wszystkie kobiety mają zaczerwienienie skóry twarzy, ponieważ efekt promieniowania laserowego jest naprężeniem dla delikatnej skóry, chociaż jej struktura nie jest naruszona.

Laserowe usuwanie owłosienia Vectus ma następujące zalety:

  • Brak odczuwania dolegliwości bólowych osiągane jest dzięki stosowaniu czujnika Skintel, który dobiera parametry do konkretnej osoby i depilacja trwa krótko. Specjalna głowica szafirowa zapewnia chłodzenie depilowanego obszaru usuwając możliwość powstania jakichkolwiek niedogodności.
  • Nieszkodliwe dla wrażliwej skóry powyżej górnej wargi i policzków. Laser Vectus przystosowany jest do depilacji delikatnej skóry twarzy nie powodując skutków ubocznych.
  • Dzięki nowoczesnym parametrom osiągana jest szybkość procedury, w wyniku, której można poddać się jej w każdym czasie, otrzymując trwałe efekty gładkiej skóry na twarzy.
  • Zdolność do usuwania niechcianych włosów na stałe o odpowiednim kolorze.

Źródło: https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html

9 komentarzy

    • Zdecydowanie przesadzasz. Zabiegi depilacji wcale nie są aż takie drogie. Ja byłam w Clinica Cosmetologica w Gdyni i wcale się jakoś strasznie nie wykosztowałam. Z resztą proponowano mi raty w gabinecie, więc każdy może sobie może na to pozwolić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

− 2 = 1