Metody zamykania naczynek na nogach – zabiegi medycyny estetycznej

Popękane naczynka na nogach bądź innych częściach ciała stanowią źródło kompleksów wielu kobiet. Nie dodają nikomu urody. Dlatego też osoby, które zmagają się z problemem, starają się zasłaniać określone części ciała nawet latem. Zmuszone są nosić długie spodnie, spódnicę i inne, niepotrzebne w tym czasie części garderoby. Jest to bardzo uciążliwe. Jak usunąć popękane naczynka na nogach? W artykule zostaną zaprezentowane najskuteczniejsze metody, wśród których wymienia się laserowe zamykanie naczynek na nogach.

W jaki sposób dochodzi do powstania rozszerzonych oraz popękanych naczynek?

Popękane naczynka na nogach pojawiają się u każdej z płci, u osób w każdym wieku, bez względu na posturę ciała. Największe zagrożenie problemem występuje u ludzi mających problemy z żyłami. Możliwe jest, że naczynka są słabe ze względów genetycznych, dlatego łatwo ulegają pęknięciu.

Bardzo ważne znaczenie mają również czynniki genetyczne. Wahania hormonalne, stosowanie preparatów hormonalnych może doprowadzać do ograniczenia zdolności rozciągania oraz kurczenia żyłek. Przez co ulegają one rozszerzaniu, a w konsekwencji łatwiej pękają. Istotną kwestią jest także nadwaga i mała aktywność fizyczna. Wówczas układ krążenia oraz żyły są bardzo obciążone. Podobna sytuacja występuje u kobiet w ciąży, z tym że dodatkowo pojawiają się czynniki hormonalne.

Zamykanie naczynek na nogach – skuteczne zabiegi pozwalające na likwidacje problemu

Najlepszym sposobem umożliwiającym skuteczne zamykanie naczynek na nogach są profesjonalne zabiegi. Dzięki wieloletnim badaniom opracowane zostały sposoby na efektywne, a co najważniejsze bezpieczne i wygodne pozbycie się określonej dolegliwości. Wśród wykorzystywanych technik wyróżnia się następujące:

  • Laser Harmony Baby Rejuve Long Pulsed Nd: YAG 1064 nm
  • Laser Varilite
  • Quadrostar Pro Yellow

Przeczytaj więcej o laserowym zamykaniu naczynek na nogach – http://drkozicka.pl/arts/laserowe-zamykanie-popekanych-naczynek-na-nogach/

Jak usunąć popękane naczynka na nogach przy wykorzystaniu metody określanej jako Laser Harmony Baby Rejuve?

popękane naczynka na udzieZamykanie naczynek na nogach przy wykorzystaniu metod laserowych to bardzo skuteczna alternatywa. Wspaniałym rozwiązaniem jest Laser Harmony Baby Rejuve, który wnika w warstwy skóry, przyczyniając się do obkurczania oraz zamknięcia naczynek. Lekarze podkreślają, że „określona technika sprawdza się głównie w przypadku głęboko osadzonych naczynek”. Istotną kwestią jest to, że zabieg ten jest bardzo komfortowy dla pacjenta. Jest to możliwe dzięki temu, że urządzenie wyposażone jest specjalny system chłodzący.

Laserowe zamykanie naczynek na nogach – Laser Varilite

Skuteczne zamykanie naczynek na nogach może być także przeprowadzone z wykorzystaniem Lasera Varilite. Jest to urządzenie diodowe, którego podstawą działania jest przenikanie do skóry, zamykanie pękniętych oraz rozszerzonych naczynek o barwie czerwonej i niebieskiej. Określone rozwiązanie znajduje zastosowanie zarówno w obszarze szyi, dekoltu oraz nóg. Prezentowany zabieg jest bezinwazyjny.

Quadrostar Pro Yellow jako skuteczna propozycja na popękane naczynka na nogach

Inną nowoczesną propozycją pozwalającą na zamykanie naczynek na nogach są zabiegi określane jako Quadrostar Pro Yellow. W tym przypadku wiązka lasera trafia dokładnie w źródło problemów, nie powodując przy tym podrażnienia sąsiadujących tkanek. Bardzo ważnym aspektem jest to, że zaraz po wskazanym zabiegu można wrócić do wykonywania codziennych obowiązków.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

44 + = 53