Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia

Intensywne owłosienie bywa uciążliwym problemem dla wielu osób. Faktem jest, ze niechciane włosy pojawiają się nie tylko w okolicach intymnych, ale i na twarzy, w uszach, w nosie, czasami też na klatce piersiowej. Niestety, przyczyna jest ciężka do zlokalizowania, a często u jej podłoża leżą wadliwe geny czy przemiany związane z menopauzą. Z przykrym, nieestetycznym problemem pomoże się nam rozprawić laser Vectus.

Depilacja laserem Vectus, oparta jest właściwie na metodzie fotodepilacji. Nowoczesny laser posiada wbudowany czytnik pomiaru melaniny w skórze, dzięki czemu, możliwe jest precyzyjne określenie dawki promieniowania, jakie należy wyemitować do mieszka włosowego. Tutaj promieniowanie pochłaniane jest przez melaninę. Metoda uniemożliwia więc, poparzenie skóry pacjenta, przy jednoczesnym dokładnym wykonaniu zabiegu. Dzięki laserowi Vectus możliwe jest usunięcie włosów nawet tych najcieńszych i najjaśniejszych. Metoda jest w pełni bezpieczna i nieinwazyjna, nie ma więc, najmniejszych przeszkód ku temu, by podjąć się depilacji także, okolic intymnych.

Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia, usuwa nie tylko włos, ale i jego brodawkę. całkowita eliminacja możliwa jest po ok. 5-6 zabiegach, które przeprowadza się co 4-8 tygodni. Zabieg jest bezbolesny i szybki. Całkowite wydepilowanie pleców dorosłego mężczyzny trwa przeciętnie ok. 3 minut. Skracanie lub wydłużanie przerw między zabiegami może spowodować obniżenie jakości procesów. Po ok. 5-6 latach zaleca się powtórzenie serii zabiegów.

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − = 12