Zabiegi przeciwzmarszczkowe – najskuteczniejszy sposób na odmłodzennie skóry

W miarę upływu lat nasz organizm ulega procesowi starzenia się i stopniowo traci młody i świeży wygląd. Jednym z jego pierwszych i najszybciej zauważanych oznak jest pojawienie się zmarszczek. Pojawiają się one, ponieważ wraz z upływem czasu elastyczne włókna kolagenowe, które są odpowiedzialne za odpowiednią jędrność i napięcie skóry, tracą swoją sprężystość. W dzisiejszych czasach na szczęście mamy możliwość by szybko i skutecznie z nimi walczyć, a cała gama nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych umożliwia usuwanie zmarszczek również bez użycia igieł.

Dermapen/Mezopen – najpopularniejsze zabiegi na zmarszczki

Swoją popularność jako zabiegi przeciwzmarszczkowe zyskały one z uwagi na fakt, że uzyskują widoczne efekty poprawy napięcia skóry poprzez wprowadzenie do niej bezpośrednio substancji aktywnych intensyfikujących proces jej odbudowy. Dzięki działaniu od środka są jednymi z najchętniej wybieranych procedur i są dobrą alternatywą na usuwanie zmarszczek laserem. Dlatego też warto zajrzeć pod adres https://clinicacosmetologica.pl/zabiegi-na-twarz/pielegnacja-przeciwzmarszczkowa/.

Surgen i Maximus -Pollogen Legend – innowacyjne zabiegi przeciwzmarszkowe

Istotą działania tego nowoczesnego sprzętu jest wykorzystanie fali radiowej w celu pobudzenia włókien kolagenowych do produkcji oraz poprawy ich sprężystości dzięki pogrzaniu danego obszaru skóry. Pobudzone zostaje również mikrokrążenie, dzięki czemu skóra jest dotleniona, a przez to bardziej odżywiona i napięta. To właśnie sprawia, że Surgen-Pollogen Legend  i Maximus- Pollogen Legend to niezwykle skuteczne zabiegi na zmarszczki.

Retix C – alternatywa na usuwanie zmarszczek laserem

Kuracja na bazie witaminy C, retinolu oraz innych antyoksydantów skutecznie radzi sobie z procesami starzenia się skóry. W wyniku zabiegów stary naskórek zostaje złuszczony i zastąpiony nowym, a skóra staje się bardziej gęsta i promienna. Kuracja ta jest szczególnie polecana jako dobry sposób na usuwanie zmarszczek pod oczami.

Peeling chemiczny – kwasowe zabiegi na zmarszczki

Podczas zabiegu peelingującego chemicznie wykorzystujemy naturalne właściwości złuszczające takich kwasów jak: kwas migdałowy, salicylowy, pirogronowy i glikolowy. Choć zasada działania jest taka sama, kwasy te różnią się od siebie mocą, dlatego też kwasowe zabiegi przeciwzmarszczkowe powinny być dobrane indywidualnie do stanu skóry klienta przez doświadczonego specjalistę. Niektóre z klinik oferują zresztą darmowe konsultacje przed zabiegiem na usuwanie zmarszczek.

Palomar Emerge oraz Harmony XL – sposób na usuwanie zmarszczek laserem

Za pomocą wiązki lasera stosowanej w urządzeniach Palomar Emerge oraz Harmony XL uzyskujemy głęboką penetrację warstw skóry i jej odnowę od samego wnętrza. Z uwagi na to, że wiązka wnika w najgłębsze jej warstwy i nawet tam pobudza odnowę włókien kolagenowych, uważa się, że jest to niezwykle skuteczny zabieg likwidujący zmarszczki.

Ultradźwięki – kompleksowa metoda usuwania zmarszczek

Zabieg z pomocą głowicy ultradźwiękowej poprzedzony jest aplikacją serum zawierającego składniki aktywne, które po zastosowaniu na skórę ultradźwięków, przedostają się do jej wnętrza, gdzie walczą ze zmarszczkami od środka. Dzięki temu , skóra nawet w głębokich warstwach jest odżywiona a także pobudzona do produkcji nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu widocznie zwiększa się jej gęstość i napięcie. Sprawia to, że są to bardzo popularne i lubiane zabiegi na zmarszczki.

Mobilift – łatwe usuwanie zmarszczek pod oczami i nie tylko

Mobilift wykorzystuje w swym działaniu na usuwanie zmarszczek mechaniczną stymulację skóry. Za pomocą specjalnej głowicy zwiotczona skóra jest delikatnie ugniatana co poprawia krążenie oraz wzmaga regenerację a także wygładza i zwiększa jej napięcie.

Masaże twarzy – najłagodniejszy zabieg likwidujący zmarszczki.

Masaże twarzy są zabiegami, których celem jest manualna poprawa jędrności skóry.  Masaż skóry poprawia jej ukrwienie, a także stymuluje do większego napięcia, przez co otrzymujemy efekt odmłodzenia i wygładzenia. Jest to szczególnie skuteczny sposób na usuwanie zmarszczek u młodych osób, które dopiero zaczynają borykać się z tym problemem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 1 =