Depilacja laserowa w Gdyni: na wrastające włoski i nadmiar owłosienia

Wygląd człowieka wymaga częstej, nawet codziennej opieki aby był odpowiednio atrakcyjny. Codziennie ludzie poświęcają sporo czasu na to, aby o siebie zadbać. Na dbanie o siebie składa się między innymi odpowiednia dieta, odpowiednie ćwiczenia fizyczne i uprawianie sportu. Ponadto ważne jest dbanie o skórę. Jeżeli mamy problem z trądzikiem, opryszczką, czy innymi problemami ze skórą szybko trzeba działać stosując odpowiednie preparaty aby pozbyć się problemów i znów cieszyć się zdrową skórą. Kobiety decydują się także na różne rodzaje usuwania niechcianych włosków z obszaru twarzy i ciała. Metody stosowane w domu zazwyczaj są chwilowe i powodują szybkie odrastanie włosków. Inaczej jest z depilacją laserową, która pozwala na trwałe pozbycie się włosków i problemu z ich wrastaniem.

Jak radzić sobie z niechcianym owłosieniem – depilacja laserowa Vectus

 

Laserowe usuwanie owłosienia staje się ostatnio bardzo popularne. Coraz więcej ludzi decyduje się ta tego typu zabiegi. Wynika to z faktu, że tego typu depilacja daje trwałe efekty. Włosy po takich zabiegach często przestają całkowicie rosnąć. Dzięki tej metodzie na zawsze możemy pozbyć się problemu z niechciany owłosieniem na naszym ciele.

Depilacja laserowa najczęściej wykonywana jest w cyklu kilku zabiegów. Często jest to 6 do 8 zabiegów, które trwają dosyć krótko. Zabiegi należy powtarzać co kilka tygodni. Z czasem można zmniejszyć częstotliwość wykonywania tych zabiegów. Po zakończeniu cyklu warto również profilaktycznie wykonać depilację raz do roku albo raz na dwa lata. Generalnie depilacja laserowa przynosi trwałe efekty, ale po czasie niektóre cebulki mogą się zregenerować.

Inaczej jest z urządzeniem Palomar Vectus. Jest to laser diodowy, który usuwa komórki włosków, docierając aż do mieszków włosowych. Takie włosy nie mają zdolności do regeneracji, więc nie odrastają. Poza tym dopasowanie mocy lasera dzięki inteligentnemu czytnikowi melaniny Skintel pozwala na uniknięcie takich skutków ubocznych, jak ból, podrażnienie czy oparzenie. Depilacja tym sposobem ma jeszcze jedną ogromną zaletę – jest niezwykle szybka!

Fakty dotyczące depilacji laserowej

Depilacja laserowa ma bardzo dużo zalet i próżno szukać wad. Depilacja ta jest bezpieczna dla naszej skóry, jest ona praktycznie bezbolesna.  Depilacja laserowa pozwala na usuwanie wszystkich włosów, a nie tylko ciemnych. Wrastające włosy również są usuwane. Podstawową zaletą depilacji laserowej jest jej wyjątkowa skuteczność. Próżno szukać takiej skuteczności wśród innych typów depilacji.

Do tego typu zabiegów trzeba się odpowiednio przygotować. Nie można wykonać tej depilacji w dowolnym momencie. Oto kilka porad przed pierwszym zabiegiem:

  • do kilku tygodni przed zabiegiem trzeba zaprzestać wyrywania włosków,
  • koniecznie trzeba zrezygnować z peelingów,
  • przed zabiegiem nie wolno się opalać.

Aby dobrze przygotować się do zabiegów, warto zapytać specjalistę w salonie kosmetycznym, co dokładnie musimy zrobić, aby depilacja była skuteczna.

Depilacja laserowa Vectus - sposób na niechciane owłosienie

Zabieg depilacji laserowej w Gdyni

Laser Vectus to nowoczesny sprzęt, którego technologia została opracowana na Uniwersytecie w Harwardzie. Teraz możesz ją wykonać w salonie kosmetologicznym w Gdyni, wystarczy się tylko zarejestrować:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Warto dbać o swój wygląd, w tym celu warto zadbać o to aby problem niechcianych włosów, które ciągle odrastają przestał istnieć. Jest to możliwe dzięki wykonaniu depilacji laserowej. Zabieg taki jest bardzo opłacalny, jeżeli chcemy ograniczyć czas poświęcony na usuwanie owłosienia z naszej skóry i pozbyć się problemu codziennego usuwania włosków maszynką czy kremem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

23 − 13 =