Jak walczyć z cellulitem na udach?

Dla kobiety posiadanie cellulitu jest rzeczą niesłychanie upokarzającą. Z powodu nadmiernie osadzającej się pomarańczowej skórki na udach ich samopoczucie znacznie się obniża. Ponadto tracą one chęci do pokazywania swoich nóg w okresie wakacyjnym, ponieważ nie ich celem pokazywanie pomarszczonego ciała. W jaki sposób można pomóc kobietom pozbyć się lipodystrofii z okolicy ud i pośladków? Tym tematem po części zajmiemy się w artykule. 

Na początku walki z cellulitem warto zapoznać się z jego źródłem powstawania, ponieważ bez tej wiedzy będzie nam trudno skutecznie go wyeliminować. Do tej pory ustalono, że nadrzędną przyczyną powstawania pomarańczowej skórki są zaburzenia w mikrokrążeniu. Nasza krew przemieszcza się nieprawidłowo, przez co tworzą się zatory i obrzęki. W konsekwencji zmianie ulega metabolizm w tkankach. Toksyny, które powinny być usuwane, pozostają w tkance tłuszczowej a zgromadzone komórki tłuszczowe nadmiernie się rozrastają i nadmuchują. Lekarze dermatolodzy uważają, że kobiety rasy białej są bardziej narażone na tego typu schorzenia. Czynnikami sprzyjającymi powstawanie cellulitu są między innymi hormony- estrogeny oraz nasze codzienne nawyki. To, w jaki sposób się odżywiamy i jakiego rodzaju produkty spożywamy ma ogromny wpływ na rozwój tkanki tłuszczowej, a w tym cellulitu. Warto uważać na słodycze, przetworzone jedzenie, niezdrowe przekąski czy napoje z substancjami konserwującymi. Co więcej, brak aktywności fizycznej sprawia, że nasz organizm znajduje się w pewnym zastoju. Osoby, które pracują w biurach, dużo jeżdżą samochodem czy nie mają możliwości ruszania się w pracy powinny zadbać o swoją kondycję fizyczną. Wysiłek poprawia nasze krążenie zarówno to główne, jak i małe odpowiedzialne za powstawanie cellulitu. Zaleca się dużo pływać, jeździć na rowerze, spacerować czy biegać oraz używać naturalne kosmetyki na cellulit.

Aby zwalczyć w każdym procencie cellulit warto zaopatrzyć się w specjalistyczny i innowacyjny krem antycellulitowy firmy Vialise. To preparat, który przywraca prawidłowe krążenie, wzmacnia tkanki, spowalnia proces starzenia się skóry, przyśpiesza rozpad tłuszczów, utwardza naczynia krwionośne oraz wygładza i ujędrnia skórę. Jego składniki zostały przebadane pod kątem skuteczności oraz przeszły testy dermatologiczne. Vialise to naturalny produkt na walkę z cellulitem, który nie posiada żadnych sztucznych składników czy barwników. Nie wywołuje on alergii. Powoduje, iż skóra na udach staje się gładka i jędrna, a wyjście w krótkich spodenkach czy sukience nie jest już wyzwaniem nie do zrealizowania.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Jak walczyć z cellulitem na udach?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 4 =